Pavlusa

Flanelové povlečení

Patříte-li mezi milovníky tepla a zimní měsíce jsou pro vás hotovým utrpením pro nepohodlí, které z nich vyplývá, máte několik možností, jak si zlepšit podmínky vašeho života, abyste mohli v pohodlí přečkat zimu a chladnější jarní dny. Nejvíce dokáže chlad znepříjemnit odpočinek a samotný spánek.

Flanelové povlečení

K účelu většího pohodlí a zajištění příjemné teploty během spánku nemusíte nutně kupovat nejrůznější hřejivé přístroje, které mohou v určitých chvílích vyvolat přehřátí nebo zvýšené pocení, což je opačný extrém, který také dokáže znepříjemnit spánek. K ideální tepelné izolaci bohatě postačí flanelové povlečení, které dokáže díky složení materiálu skvěle zahřát, saje pot a je prodyšné, díky čemuž nemůže dojít ke zvýšení tělesné teploty.

Flanelové povlečení se vyrábí nejčastěji z česané bavlny, díky čemuž vzniká látka s vysokým chlupem. Takové složení zajišťuje naprosto ideální teplotu a nedovolí chladu, aby vás během spánku omezovalo. Další velkou výhodou je také příjemný dotek flanelu na tělo. Lidé, co milují kvalitní spánek, dokážou ocenit na povlečení hned několik předností. Spánkem stráví člověk třetinu života a jeho kvalita by tomu měla odpovídat. Pokud se vám bude flanelové povlečení zdát nedostatečné, můžete si navíc pořídit i flanelové prostěradlo, které se postará o zbytek tepelné izolace vašeho těla a má stejné vlastnosti jako prostěradlo.