Pavlusa

Povlečení fototisk

 

Povlečení fototisk patří mezi velmi oblíbené zejména díky své čisté věrnosti, čistotě obrazu a barev. Potisk je vytvořen díky speciální technologii, která vychází z digitální předlohy fotografie. Potisk je velmi kvalitní, nesepírá se, ani netrpí jinými neduhy, známých třeba z nažehlovaných nebo pogumovaných potisků, jako je případné odlepování či praskání obrázku.

Povlečení fototisk působí velmi věrohodně, jako byste hleděli na originální obrázek přímo ze života. Fotografie v nejvyšší kvalitě vytváří z vašeho povlaku velké umělecké plátno. Zvířata jako by sama chtěla utéct do džungle, nablýskané automobily prahnou po projížďce.

Překreslené postavy nebo věci by nepůsobily tak autenticky a ztrácely by na své přitažlivosti. Navíc s touto technologí lze podstatně korigovat barevný efekt, sytost barev a texturu tkaniny. Spíš než pastelové barvy jsou v současné době trendem barvy syté. A povlečení s fototiskem jsou právě typické svou barevnou sytostí a bohatostí.

Obrázek působí naprosto ideálním dojmem. Nelze mu vytknout jedinou vadu na kráse. Povlečení s fototiskem zosobňuje váš charakter. Ložnice působí živějším dojmem, jehož obyvatelé jsou optimističtí lidé plní fantazie. Nemnohdy si nadšení klienti ještě vyzdobí holé zdi pokoje rodinnými fotografiemi, tištěnými stejnou technologií na plátno. Neboť výhoda potisku na plátno je nesporná. Digitální fotografie převedené na papír nejsou příliš odolné. Po několika letech jejich kvalita prudce klesá, navíc jsou velmi citlivé na sluneční záření, vlhkost a denní opotřebování. I při sebelepší péči vydrží maximálně 50 let. A to by musely ležet jen ve fotoalbu, prsty netknuté a vyhýbat se dennímu světlu. Oproti tomu fototisk na textilii bez sebevětší péče vydrží minimálně dvojnásobný čas. Pečetidlo, které se používá k tisku na plátno, obsahuje UV ochranu, které chrání materiál před poškozením ultrafialovými paprsky. Nikdo neříká, že musíte používat povlečení s fototiskem sto let, ale způsob technologie je jasným důkazem, že povlečení s fototiskem je vysoce kvalitní produkt, který vám jako nový vydrží velmi dlouhou dobu i při běžném používání.

Celá ložnice spolu s tímto povlečením a dekoracemi rodinných fotografií působí vyrovnaným stylem ve jménu barevné čistoty, originality a sto procentní technologické kvality. Spánek v povlečení s fototiskem je nejen příjemný, ale i krásný pro po ránu probuzené oči.